Наші друзі

Національна бібліотека України для дітей

Рівненська обласна бібліотека для дітей

Статистика
Заходи для дітей:

Про бібліотку Друк e-mail

Бібліотека – заклад незвичайний, у ньому мудрість тисяч поколінь.

Дубровицька районна бібліотека для дітей – освітня, виховна, інформаційно-дозвіллева установа, де дитина не просто отримує книгу, а прилучається до духовності.

Щорічно бібліотека обслуговує більше тисячі читачів до 15 років, що проживають у районному центрі.

Цей дитячий позашкільний заклад повсякденно забезпечує інформаційні потреби користувачів, популяризує кращі зразки української та світової літератури, сприяє розвитку творчих здібностей дітей, організовує їм змістовне дозвілля. Організовує широку масову, наочну популяризацію літератури творчо і органічно доповнює учбовий процес.

Дитяча бібліотека – це не тільки зібрання книг, але й місце соціальних комунікацій. Тут зустрічаються діти різного віку, батьки, вчителі, вихователі дитячих садків тощо, тому цей заклад для них повинен бути привабливим.

І саме бібліотекарі намагаються наповнити її середовище комфортом і затишком. На сьогодні бібліотека для дітей чи не єдине безкоштовне джерело одержання інформації, місце самоосвіти, розвитку та відпочинку дітей.

Читання в дитинстві є основою становлення особистості, бо книжка не прочитана в дитинстві залишається непрочитаною на все життя.

Доречно згадати слова великого українського педагога Василя Сухомлинського: «Людина для якої книжка в дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчує себе обділеною, збіднілою і опустошеною».

Бо читання і сама бібліотека формує у дитини якості розвиненої і соціально-цінністної особи.

Структуру бібліотеки складають: абонемент обслуговування дошкільників та учнів 1-4 класів – де вперше представляється дитині бібліотека. Тут дитина пізнає себе як читача, вчиться спілкуватися з однолітками.

Навчатися багатьом корисним речам допомагає картотека «Що нам читати?», «Довідкове бюро читача», та гурток «Книжкова лікарня».

Абонемент 5-9 класів пропонує літературу на всі смаки; історичну, природничу, довідкову, пригодницьку та фантастичну. При відділі діє клуб за інтересами «Шляхетний капелюшок».

Читальна зала бібліотеки для дітей запрошує читачів до самостійної праці. До їх послуг довідково-інформаційний фонд (енциклопедії, словники, довідники), періодичні видання «Малятко», «Пізнайко», «Однокласник», «Юная леди» і інші.

Для більш допитливих користувачів надаються послуги через комп’ютер, де вони можуть грати в ігри, взяти реферати, послухати музику, зайти на веб-сторінку бібліотеки.

Стати читачем бібліотеки може кожна дитина незалежно від статі, національності, соціального походження, релігійних та політичних переконань віком до 16 років.{jcomments on}

Ми чекаємо на вас з 9 до 18 години, щодня, крім суботи.

Наша адреса:
м. Дубровиця, Рівненська область, вул..Воробинська, 11, тел..: 2-01-61, електронна адреса:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Завітайте до нашої бібліотеки – і ви отримаєте доброзичливе, уважне і компетентне обслуговування, добрі поради та вдалий підбір інформації.

Бібліотека – море книг,
Бібліотека – храм науки…
Переступайте їх поріг,
Беріть скарби безцінні в руки!

Заступник директора з питань бібліотечного обслуговування
читачів – дітей Дубровицької ЦСПШБ
Томілович В.К.