Наші друзі

Національна бібліотека України для дітей

Рівненська обласна бібліотека для дітей

Статистика
Друк e-mail

Кротюк О. Веселі єноти. – К.: «Преса України», 2009. – 16с., іл.

Яскраво ілюстрована книжечка – сподобається дітям та батькам. Відкривши цю книжечку ти потрапиш у цікавий світ веселих тваринок, які змусять тебе посміхнутися.

 

 

 

 

 

 

 

 

Бедрик Ю. Тьотя Бегемотя: . – К.: Грані – Т, 2010. – 48с., іл. (Серія Сучасна дитяча поезія).

«Тьотя Бегемотя» Юрія Бедрика – саме ця: «у блакитнім шарфику, з фініком у роті», - давно стала легендою сучасної української літератури для дітей. Уперше оприлюднені в славетному свого часу дитячому журналі «Соняшник», ці вірші одразу ж полюбилися не лише юним, а й навіть дорослим читачам.

 

 

 

 

 

 

Андрусяк І. М’яке і пухнасте : поезія. – К.:Грані – Т, 2010. – 72с., іл. (Серія Сучасна дитяча поезія).

У цій книжці вперше зібрані під одною обкладинкою вірші для дітей відомого поета Івана Андрусяка. У цих віршах багато сміху, жартів, пустощів і кумедних пригод, однак завжди переважає «м’яке і пухнасте» - любов і доброта. Адже це найважливіше для кожної людини – особливо такої дивовижної, як Ваш малюк!

 

 

 

 

 

Малик Г. Вуйко Йой і Лишиня : повість. – К.:Грані – Т., 2010. – 128с., іл. (Серія Сучасна дитяча проза)

Сталося так, що будинок, який сто п’ятдесят років стояв у затишному куточку Карпат і в якому мешкав справжній Вуйко Йой, якісь незнайомці вирішили перевезти в сканзен. Що залишається робити нашому герою? Їхати за будинком і влаштовуватись на новому місці. Що на нього там чекає та що воно таке є – сканзен, з майстерністю дитячого письменника розповіла Галина Малик.

 

 

 

 

 

 

Гридін С. Федько, прибулець з Інтернету. – Львів.:Видавництво Старого Лева., 2011. – 151с.

Герої цієї історії Сашко та Петрик – з волі зовсім не звичайного інтернетного віруса потрапляють у віртуальний світ, де їм доведеться зустрітися з жорстокими піратати, дикими людожерами, голодними крокодилами.

 

 

 

 

 

 

 

Рональд Дал Чарлі і шоколадна фабрика. – К.: А -БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА., 2011. – 240с.

Ця книга найпопулярніша Рональда Даля, якого часто називають «літературним батьком» Джоан Ролінг – авторки «Гаррі Поттера». Жив собі бідний хлопчик, якому раз на рік – на його день народження, дарували єдиний подарунок – маленький шоколадний батончик. Але хлопчик мав добре серце, і тому з ним трапляється неймовірна пригода, яка не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих.

 

 

 

 

 

Чарська Лідія Князівна Джаваха: повісті. – К.:Гамазин, 2010. – 384с.- (Серія «А+В)

«Князівна Джаваха» - найвідоміший роман письменниці. Ми знову поринаємо у світ інституту шляхетних панянок, зустрічаємося зі знайомими вже героями. Князівна Джаваха вирізняється серед подруг своїм кавказьким темпераментом, сміливістю та незалежністю. Саме тому її люблять читачки.

 

 

 

 

 

 

Росич О. Джованні Трапатоні: казка. – Львів.: Видавництво Старого Лева, 2010. – 370с.

Колись давно жив на землі чорний чарівник, і так багато було породжено ним зла, що коли настав час помирати, великий страх обійняв його. І аби уникнути Суду Божого, він зачаклував себе у ворона.
За допомогою ґудзика кожні триста років він знову продовжував своє життя ще на три століття. Але той чарівний ґудзик загубився, і весь воронячий світ було примушено його шукати. Зло має велику силу. Але коли на його шляху стає любов, воно зникає…

 

 

 

 

Володимир Рутківський Джури і підводний човен. – К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2010. – 400с.

У цьому романі Володимир Рутківський знову постає блискучим оповідачем і чарівником слова. На тебе, любий читачу, чекають неймовірні пригоди, шалені звитяги і нові відкриття. Разом з героями роману ти оборонятимеш Київ, перепливеш дніпровські пороги, розвідаєш таємниці підземної Хортиці, штурмуватимеш Очаківську фортецю.

 

 

 

 

 

 

Марина і Сергій Дяченки Олена й Аспірин. – Вінниця, ПП «Видавництво «Теза», 2006. – 352с.

Олена падає на Аспірина, як сніг на голову. Він намагається здихатись її, позбутись обов’язків, що заклопочуть його безтурботне життя, позбутись Олениного іграшкового ведмедика, який розриває на друзки тих, хто погрожує хазяйці. А що буде далі ….