Наші друзі

Національна бібліотека України для дітей

Рівненська обласна бібліотека для дітей

Статистика
Підсумки бібліотечно – карантинного року Друк e-mail

   Наша Дубровицька районна  бібліотека для дітей  - це великий світ, де дитина занурюється в інший вимір життя, тут діти не тільки можуть отримати необхідну їм інформацію, але  й змістовно провести свій вільний час.

   Вдалим стартом  розпочався рік, що минає - це проведення зустрічі з харизматичним, улюбленим письменником сучасності Сергієм Гридіним, святкування улюбленого журналу всіх дітей «Малятку – 60», конкурсу Всеукраїнського читання «Книгоманія – 2020». Цікаво та змістовно було проведено марафон дитячого читання приурочений до Всесвітнього дня читання вголос. Хочеться особливо відмітити участь бібліотеки у «Вікімарафоні – 2020», де в онлайн – енциклопедії Вікіпедії представлена інформація про історію нашої бібліотеки.

     Цей непростий рік вніс свої корективи в роботу бібліотеки, але працівники швидко адаптувалися і почати працювати по-новому. Ми розпочали велику роботу, щоб бібліотека залишалася невід’ємною частиною життя читачів, наповнивши дитячі оселі навчанням і дозвіллям в онлайн - форматі. Це проведення онлайн – конкурсів: «Мрійник року» (Всеукраїнський конкурс фотомалюнку), «Провесінь – 2020» (конкурс дитячої творчості), «Фальколо» (Всеукраїнський проект родинного читання), підбірки та презентації нових книжок, святкування  ювілеїв письменників, віртуальні виставки. Ця вся інформація висвітлювалась на веб – сторінці бібліотеки, соціальних мережах (Фейсбук, Інстаграм), спілкування з читачами через електронну пошту.

    Для дозвілля дітей постійно використовували та наповнювали інтерактивними ресурсами: вікторинами, кросвордами сайт Бібліоігротека.

Особливо креативно проводилась  робота по рекламі нашої книгозбірні це святково прикрашені вікна до різної пори року, рекламний банер.

    Родзинкою кінця року стало святкування дня Святого Миколая – це майстер клас по прикрашанню печива. Другокласники ЗОШ № 1 (вчитель Ніка Марія Миколаївна) разом з працівниками дитячої бібліотеки вирішили допомогти Святому Миколаю і виготовити подарунки рідним і близьким власними руками.

    З вдячністю хочеться відмітити і подякувати всім хто підтримував нашу бібліотеку даруючи книжки (Шугалевич Аріна, Кулик Ірина, Рузяк Євген, Серко Іван, Фундація Дарини Жолдак), благодійникам (Віктору М’ялику, Юрію Раковичу, Нелі Холодько).

     Непростий рік який минає , ще раз підтвердив, що колективу дитячої  бібліотеки під силу і яскраві свята, і щоденні насичені життям і творчістю будні.