Наші друзі

Національна бібліотека України для дітей

Рівненська обласна бібліотека для дітей

Статистика
Заходи для дітей:

Тиждень дитячого читання Друк e-mail

altДля всіх юних книгоманів, батьків, вчителів та друзів бібліотеки! Відбувся  Тиждень дитячого читання для всіх любителів дитячої книги!

Хроніка дитячих читань:

Для кращого контакту читача та книги, бібліотека з книгами рушила на дитячий ігровий майданчик і провела з дітьми голосні читання.

 

Свято книги! Зазвучало

В нашім місті, як сигнал!

За годину місто стало,

Як один читальний зал!

Сенатович О.

altalt

altalt

 

14.03 в рамках проекту «Бібліотека і Дошкільник» до бібліотеки завітали вихованці дитсадка №4. Вони перший раз побували у бібліотеці, роздивилися полиці з книгами, потримали у руках улюблені журнали та книги. А ще від бібліотеки отримали подарунок – перегляд улюбленого мультфільму «Маша і Ведмідь».

altalt

17.03 До Всесвітнього дня землі і довкілля відбулася екологічна година «Цікавий світ природи».

altalt

19.03 відбувся другий етап Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України - 2014». В ході змагання, серед найбільш начитаних читачів переможцями стали: Подик Володимир (с. Орв'яниця), Архипов Андрій (ЗОШ№1), Галушко Іванна (НВК-ліцей ЗОШ№3), Шинкар Інна (с. Золоте), Шиловець Владислава (с. Бережки), Бик Діана (с. Тумень), Гирилович Максим (ЗОШ№1).

alt

altaltalt

20.03 до 170-річчя від часу  написання відомої та улюбленої казки Андерсена Г. К.  «Снігова королева» відбулася презентація електронної версії книги та інсценівка уривка казки читачами – учнями молодших класів НВК- ліцею.

altalt

 

{jcomments on}