Наші друзі

Національна бібліотека України для дітей

Рівненська обласна бібліотека для дітей

Статистика
Заходи для дітей:

Інтернет для дітей – світ нових можливостей Друк e-mail

28 листопада в прикрашеній кольоровими кульками Дубровицькій районній бібліотеці для дітей панувала святкова атмосфера. Адже цього дня відбулося урочисте відкриття пункту  вільного доступу до мережі Інтернет, яке зібрало багатьох гостей.

На святкове відкриття були запрошені почесні гості: регіональний представник програми «Бібліоміст» Краплич О.В., голова районної державної адміністрації Шатов О.В, заступник голови райдержадміністрації  Гребень О.С., начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Пасько М.І., директор ЦСПШБ Ромаш М.І., вчителі, колеги по роботі, школярі.

Голова районної державної адміністрації  Шатов О.В. відмітив впевнені кроки бібліотеки з програмою «Бібліоміст», до створення нової інформаційної зони для користувачів.

Урочисте розрізання червоної стрічки стало символічним початком переходу бібліотеки на новий рівень обслуговування, коли користувачі за допомогою Інтернет в бібліотеці відкриють для себе світ без меж.

3 комп’ютери з ліцензійним програмним забезпеченням, 3 веб - камери, навушники з мікрофонами, принтер , сканер та швидкісний Інтернет – все це тепер є в дитячій бібліотеці, щоб надавати нові бібліотечні послуги.  Це стало реальним завдяки перемозі  Дубровицької районної бібліотеки для дітей у грантовому конкурсі в рамках міжнародної програми «Бібліоміст».

Учні 8  класу Дубровицького НВК стали першими відвідувачами , які поринули у світ Інтернет-простору.  Хтось першочергово перевірив свою електронну пошту, декого більше в цей час цікавили найсвіжіші новини сайту Дубровицького НВК, ну а більшість, що притаманно сучасним користувачам, відвідали соціальні мережі веб – спілкування.

Читачі бібліотеки Ліна Кушнір, Назар Пасько, Позняк Діана  в інтерв’ю Рівненському телебаченню висловили свої думки, що тепер бібліотека з новими Інтернет – послугами стала привабливішою, комфортнішою. Вона стала центром спілкування ровесників, дала змогу користуватися  не тільки паперовими  книгами , а й електронними надбаннями.

Тож, в добру путь, Інтернет!


{jcomments on}