Наші друзі

Національна бібліотека України для дітей

Рівненська обласна бібліотека для дітей

Статистика
Заходи для дітей:

Топ – 10 Друк e-mail

Рейтинг найпопулярніших дитячих книг серед читачів районної  бібліотеки для дітей м. Дубровиця 2012 рік

Моніторинг  читачів молодшого шкільного віку, середнього та старшого.

 

1 місце

Для допитливих малят сто секретів про звірят. – Харків: Торнадо, 2009.- 84с.:іл. – (Серія «Про все на світі чомучкам – дітям»)

Про різних тварин – великих і маленьких – від слона й жирафа до їжака й каракатиці; про тих, котрі вимерли дуже давно й тих, кого ми тримаємо як домашніх улюбленців; про їхні звички і розміри, забарвлення та улюблену їжу – ось про що ця книжка.

 

2 місце

Ільченко О. Козак, Король, Крук.Іронічні казки. – К.: Грані – Т, 2007. – 96с.: іл.

Уявляєте, є такий народ, для якого вівсяна каша — найулюбленіша страва! І якщо хтось її не з'їсть, вона образиться і блукатиме по всьому дому. А дракони бувають добрими і живуть у мирі та злагоді..Веселий гумор, цікаві пригоди приваблють читача у цій книзі.

 

3 місце

Андрусяк І. Зайчикова книжечка. – К.: Грані – Т, 2008. – 48с.:іл.

Тато також був маленький. І мама, і навіть бабуся з дідусем теж свого часу були маленькими. І так само, як ти, бавилися, веселились, а іноді й пустували. І вони залюбки розкажуть тобі про те, якими були в дитинстві. Точнісінько так, як тато-Зайчик оповідає у «Зайчиковій книжечці» про це своїм малятам... Хочете про все дізнатися самі? Давайте!

 

4 місце

Нестайко В. Найновіші пригоди Колька Колючки та Косі Вуханя. – К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2008. – 159с.

Тим, хто не читав, або читав і підзабув, я нагадаю, що пригоди відбуваються у спеціалізованій лісовій музичній школі з ведмежою мовою викладання, яку організував у Казковому Лісі Бурмило Михайлович Ведмідь..Бо це не просто школа! Там стільки всього таємничого! .І щоб поринути у світ цих чарівних  пригод радимо прочитати цю книжку.

 

5 місце

Портер Елеонор. Поліанна: Роман. – К.:Школа, 2006. – 224с.: іл. – (Дит.світ.бест.)

Читачі багатьох країн вже давно полюбили дивовижну дівчинку на ім'я Поліанна. Дві повісті про її життя принесли світову славу американській письменниці Еліонор Портер. Сирота, яку взяла на виховання її сувора тітка, має вражаючу здатність за будь-яких обставин радіти життю, бачити в усьому і у всіх кращі сторони. Це не тільки допомагає їй самій, а й змінює життя багатьох городян. Майже детективні повороти сюжету, психологічна точність, з якою автор створює образи, - все це незмінно привертає до книги увагу вже кількох поколінь читачів.

 

6 місце

Нестайко В. Чарівні окуляри. – К.:Веселка; Тернопіль: Навч. кн. – Богдан, 2005. – 95с.: іл.

«Чарівні окуляри» – нова правдиво-фантастична повість славного українського казкаря Всеволода Нестайка відкриє для читача неосяжний світ веселих казкових пригод двох хлопчаків у шаленому ритмі сучасного життя. Іскрометний гумор та захоплюючий сюжет зроблять подорож до цього світу яскравою та незабутньою. Тож мерщій біжіть до бібліотеки за найкращою книгою, аби бува, хтось  не перехопив!

 

7 місце

Марина і Сергій Дяченки Олена й Аспірин.- Вінниця, ПП «Видавництво «Теза», 2006.- 352с.

Олена падає на Аспірина, як сніг на голову. Він намагається здихатись її, позбутись обов’язків, що заклопочуть його безтурботне життя, позбутись Олениного іграшкового ведмедика, який розриває на друзки тих, хто погрожує хазяйці. А що буде далі …? Хочете дізнатись? Тоді беріть книгу до рук і вона буде, ну просто, читатися сама!

 

8 місце

Павленко М. Русалонька із 7 – В, або Прокляття роду Кулаківських. – Вінниця: ПП «Видавництво «Теза», «Соняшник», 2005. – 224с.:іл.

Гадаєте, казки – то тільки дитячі баєчки і чудес на світі не буває? Але якщо над красенем однокласником висить родове прокляття, якщо мучать нічні жахіття сусідської квартири, якщо тітоньку треба рятувати від її ж власного весілля, а старовинна шафа перетворюється на машину часу, і про все це навіть не здогадуються такі розумні батьки, - ніде інде, як у казці такого не побачити. Справжнісінькій сучасній казці, щасливий кінець якої читач мусить дописати самостійно.

 

9 місце

Есаулов Олександр. Вихідний формат : [роман] / О. Есаулов. – К. : Зелений Пес, 2007. – 239 с. – (Під партою. Історія).

Комп'ютерний вірус - не грип. Ця штука, звісно, неприємна для комп'ютера, але нічим не загрожує людині. Принаймні не загрожувала досі... Від сьогодні наш світ у небезпеці: злісний вірус Макропойнт винайшов спосіб переформатовувати живі організми, перетворювати їх на віртуальних, підкорених його волі глюків. Для початку Макропойнт хоче повернути брата, знищеного Великим Процесором (див. книжки Олександра Есаулова «Game over!», «Антивірус» та «Канікули для Інформи»). Червоний вірус впевнений, що секрет безсмертя у нього в кишені. Тепер йому вже ніхто не завадить. А може, якраз ти і зможеш завадить коли прочитаєш всі книги цього автора?

 

 

10 місце

Янсон Туве Країна Мумі – Тролів: [повість]. – Львів.: Видавництво Старого Лева, 2005. – 432с.

До першої із трьох книг серії "Країна Мумі-тролів" найзнаменитішої казкарки Фінляндії Туве Янсон про кумедних мумі-тролів та інших дивовижних істоток, що населяють Долину Мумі, увійшли повісті "Маленькі тролі і велика повінь, "Комета прилітає", "Капелюх Чарівника".

Книга друга з серії „Країни Мумі-тролів” – це нові неповторні зустрічі з милим сімейством Мумі-тролів та їхніми багатьма друзями. Маленькі герої книжки підросли настільки ж, наскільки подорослішали читачі „Країни Мумі-тролів”. Тепер їм доводиться замислюватися над важливими речами, якими сповнений світ, – такими, як сенс життя, самопізнання і самоствердження, любов, взаємоповага. В книгу увійшли повісті "Мемуари Тата Мумі-троля", "Небезпечне літо", "Зима-чарівниця".

{jcomments on}

"Get the Flash Player" "to see this gallery."