Наші друзі

Національна бібліотека України для дітей

Рівненська обласна бібліотека для дітей

Статистика
Заходи для дітей:

Проект «Дошкільник і бібліотека 2012» Друк e-mail

alt

Мета проекту: привернути увагу батьків та дітей дошкільного віку до дитячої книжки, бібліотеки, читання вголос. Відновити традицію голосних читань в бібліотеці, вдома та в дошкільних закладах міста. Домогтися взаємовигідної партнерської підтримки від районного відділу освіти та відділу культури на всіх етапах проекту.

В рамках проекту «Дошкільник і бібліотека 2012» було складено план роботи з дошкільними закладами міста. З цією метою проведено пізнавальні екскурсії для старших груп дитячих садків міста на тему «Що таке бібліотека?»

Що таке бібліотека?

Що таке бібліотека?

Що таке бібліотека?

У свою чергу бібліотекар відділу обслуговування дошкільників 1- 4 класів відвідувала дитячі дошкільні заклади, де провела голосні читання найкращих найцікавіших книг, а саме «Дзвенить-бринить на вулиці», «Літо. Зима» дитячий садок №1; «Веселий рахунок», «Теремок» - №4; «Дивовижні тварини», «Загадки і відгадки» - №5.

 

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

Увага! Увага!

Шановні батьки та вихователі!

Сьогодні об 11 годині дня у нашому садочку бібліотекар районної бібліотеки для дітей проведе голосні читання по дитячих книгах

altalt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

Дзвенить-бринить на вулиці

Літо. Зима

Веселий рахунок

Теремок

Загадки і відгадки

Розвитку здібностей та творчості молодших школярів та дошкільнят сприяла виставка дитячих робіт «Мамі в подарунок».

Мамі в дарунок

Мамі в подарунок

До міжнародного Дня захисту дітей було проведено літературний ранок «Усе найкраще - дітям» на якому були присутні дошкільники із дитячого дошкільного закладу №1, а захоплюючу і розвиваючу програму свята для них підготували четвертокласники та бібліотека.

Усе найкраще - дітям

Усе найкраще - дітям

Для зацікавлення дошкільників книгою було підготовлено слайд-презентацію «З якої казки?», яку бібліотека демонструє для дітей під час екскурсій.

З якої казки?

З якої казки?

З якої казки?

Ефективність проекту «Дошкільник і бібліотека 2012» полягає в тому, що співпраця бібліотеки та дошкільних закладів міста піднялася на вищий щабель. У дітей та батьків з’явилася зацікавленість до дитячої книги та бібліотеки. За час існування проекту до бібліотеки записалося 20 дошкільників.

{jcomments on}