Наші друзі

Національна бібліотека України для дітей

Рівненська обласна бібліотека для дітей

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Статистика
Заходи для дітей:

Друк e-mail

Рухаємось вперед:
Бібліоміст  і ми

Сучасна бібліотека - Дубровицька районна бібліотека для дітейДубровицька районна бібліотека для дітей у 2013 році подала на розгляд представництва програми «Бібліоміст» в Україні заявку для участі у 5 раунді проектів. «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету».

Детальніше...
 
Друк e-mail

30 вересня -

Всеукраїнський день бібліотек

Бібліотека оголошує

День "відкритих дверей".

Сьогодні до бібліотеки можна записатися безкоштовно!

ЗАВІТАЙТЕ ДО БІБЛІОТЕКИ!

 
Літо з книгою Друк e-mail

Читання на дитячих ігрових майданчиках

Для популяризації дитячої літератури працівники бібліотеки проводили голосні читання на дитячих ігрових майданчиках, де бібліотекарі разом з дітьми читали дитячі книжки. На дитячих майданчиках були прочитані слідуючі казки: «У сонечка в гостях», «Зайчикова хатка», оповідання В.Сухомлинського «Пихатий півень», «Відломлена гілочка» та вірші Наталі Забіли, Лесі Українки та інші.

Детальніше...
 
1 квітня День сміху та жартів Друк e-mail

1 квітня День сміху та жартів (веселий діалог бібліотеки та юних користувачів) відбувся під час літературної гри «Потішки та смішинки з кумедної торбинки». Бібліотека підготувала мультимедійну презентацію «Письменники – гумористи України - дітям».

Діти познайомилися з творчістю Г. Бойка, С.Олійника, П. Глазового, С. Руданського.

Детальніше...
 
«Найкращий читач України – 2013» Друк e-mail

14 березня в читальній залі районної бібліотеки для дітей зібрались уважні, начитані, ерудовані, розумники і розумниці, книгознавці та книголюби ; одним словом – всі книгомани нашого району. Бо саме цього дня у стінах бібліотеки відбувалось святкове змагання читачів другого етапу Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України – 2013». На конкурс приїхали понад 30 учасників від 19 бібліотек району. Всього у конкурсі взяли участь 416 дітей.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 Наступна > Кінець >>

Сторінка 15 з 18