Наші друзі

Національна бібліотека України для дітей

Рівненська обласна бібліотека для дітей

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Статистика
Заходи для дітей:

«Книгоманія – 2014» Друк e-mail

Всеукраїнський конкурс дитячого читання

«Найкращий читач України – 2014»

конкурс

-  це чудова нагода долучитись до
наймасштабнішого читання!
-    це можливість проявити себе!
-    це цікаві, корисні знайомства та зустрічі!

Детальніше...
 
Колективна бесіда Друк e-mail

До 135 – річчя від дня народження українського письменника Степана Васильченка, проведено колективну бесіду по його дитячій книзі «Чарівна книжка» з читачами 3-х класів ЗОШ№2. Діти обговорили оповідання «Свекор», «Неслухняний глечик», «Дощ» та інші і відмітили, що дитинство  сільських дітей було нелегким і їх міркування та побут відрізнялись від сучасних дітей.

Детальніше...
 
Літературна година Друк e-mail

10 січня відбулася літературна година приурочена 70 річниці визволення нашого міста від німецько-фашистських загарбників.
Читачів 6 – 7 класів бібліограф Світлана Бондаренко ознайомила з матеріалами, які є у фондах бібліотеки, присвячені даній темі, та нагадала юним читачам, що наше місто було визволено 397 Сарненською стрілецькою дивізією. В боях за Дубровицю прославили себе генерал Артеменко та Олександр Щанкін.

Детальніше...
 
Меседж від бібліотеки Друк e-mail

 
Інтернет для дітей – світ нових можливостей Друк e-mail

28 листопада в прикрашеній кольоровими кульками Дубровицькій районній бібліотеці для дітей панувала святкова атмосфера. Адже цього дня відбулося урочисте відкриття пункту  вільного доступу до мережі Інтернет, яке зібрало багатьох гостей.

На святкове відкриття були запрошені почесні гості: регіональний представник програми «Бібліоміст» Краплич О.В., голова районної державної адміністрації Шатов О.В, заступник голови райдержадміністрації  Гребень О.С., начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Пасько М.І., директор ЦСПШБ Ромаш М.І., вчителі, колеги по роботі, школярі.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 Наступна > Кінець >>

Сторінка 13 з 17