Наші друзі

Національна бібліотека України для дітей

Рівненська обласна бібліотека для дітей

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Статистика
Заходи для дітей:

Літо з книгою Друк e-mail

Читання на дитячих ігрових майданчиках

Для популяризації дитячої літератури працівники бібліотеки проводили голосні читання на дитячих ігрових майданчиках, де бібліотекарі разом з дітьми читали дитячі книжки. На дитячих майданчиках були прочитані слідуючі казки: «У сонечка в гостях», «Зайчикова хатка», оповідання В.Сухомлинського «Пихатий півень», «Відломлена гілочка» та вірші Наталі Забіли, Лесі Українки та інші.

Детальніше...
 
1 квітня День сміху та жартів Друк e-mail

1 квітня День сміху та жартів (веселий діалог бібліотеки та юних користувачів) відбувся під час літературної гри «Потішки та смішинки з кумедної торбинки». Бібліотека підготувала мультимедійну презентацію «Письменники – гумористи України - дітям».

Діти познайомилися з творчістю Г. Бойка, С.Олійника, П. Глазового, С. Руданського.

Детальніше...
 
«Найкращий читач України – 2013» Друк e-mail

14 березня в читальній залі районної бібліотеки для дітей зібрались уважні, начитані, ерудовані, розумники і розумниці, книгознавці та книголюби ; одним словом – всі книгомани нашого району. Бо саме цього дня у стінах бібліотеки відбувалось святкове змагання читачів другого етапу Всеукраїнського конкурсу «Найкращий читач України – 2013». На конкурс приїхали понад 30 учасників від 19 бібліотек району. Всього у конкурсі взяли участь 416 дітей.

Детальніше...
 
Опитування у бібліотеці Друк e-mail

В районній бібліотеці для дітей в період з 20 січня 2013 року по 20 лютого 2013 року проводиться опитування читачів-дітей бібліотеки на тему: "Книги письменників Рівненщини для дітей:

Демчук Р. Країна Казкомрій;

Богачук О. Дідусева казка;

Солоневський Р. Зметикуй і розкумекай".

Детальніше...
 
Презентація-обговорення «Казки Шарля Перро в книзі та на екрані» Друк e-mail

altДо 385-річчя від дня народження французького казкаря Шарля Перро проведено презентацію-обговорення «Казки Шарля Перро в книзі та на екрані».

Учасники заходу, школярі 3-4 класів разом з бібліотекарем пригадали широко відомі казки автора:

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 Наступна > Кінець >>

Сторінка 11 з 13