Наші друзі

Національна бібліотека України для дітей

Рівненська обласна бібліотека для дітей

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Статистика
Заходи для дітей:

Оголошення Друк e-mail

 
Бесіда – діалог «Дитина, Закон і Правопорядок» Друк e-mail

В читальному залі бібліотеки для дітей відбулася бесіда – діалог «Дитина, Закон і Правопорядок», в якій взяли участь діти – читачі молодшого шкільного віку ЗОШ № 1 та старший лейтенант  Дубровицького РВ УМВС у Рівненській області Кожановський Юрій Володимирович у.

В ході зустрічі діти дізнались про правила поведінки в громадських місцях, школі, як себе поводити, аби не вступати в конфлікт із Законом, а також з якого віку настає кримінальна та адміністративна відповідальність.

Детальніше...
 
Присвячується українським воїнам! Друк e-mail

Колектив Дубровицької районної бібліотеки для дітей та юна читачка Анастасія Давидюк (4-Б клас, ЗОШ №1) щиро бажають нашим воїнам, які відстоюють українську незалежність, суверенітет та цілісність держави: - мужності, віри, нескореності духу! Повертайтесь живими!

Детальніше...
 
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Друк e-mail

30 вересня - Всеураїнський день бібліотек - День патріотичних читань!
Прийди і долучись до читань!
Поділись враженнями про книгу, прочитай вірш, де оспіваний високий патріотизм українського народу та почуття національної гідності.

 
Україну об’єднує книга Друк e-mail

- під такою назвою в читальній залі районної бібліотеки для дітей представлено  книжково – ілюстративну виставку, яка є своєрідним відгуком на події в Україні. Таким чином, бібліотека долучається до громадської ініціативи - хвилі єдності.

Виставка адресована  підліткам та дітям – читачам старшого шкільного віку.

Матеріали виставки розміщені з урахуванням етно – та географічної закономірності розвитку окремих областей та регіонів України.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 Наступна > Кінець >>

Сторінка 11 з 17