Наші друзі

Національна бібліотека України для дітей

Рівненська обласна бібліотека для дітей

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Статистика
Заходи для дітей:

Тиждень дитячого читання Друк e-mail

 
Благодійна акція "КНИЖКОВИЙ ДІМ - ВІДКРИТИЙ ВСІМ!" Друк e-mail

Колектив нашої бібліотеки із великим ентузіазмом підтримав акцію,запропоновану Міністерством культури України та Національною бібліотекою для дітей і разом із читачами збирали книги, дитячі журнали, іграшки та купили солодощі.Всі зібрані речі були передані волонтерам благодійної організації "Руєвіт", які доставили їх дітям будинку - інтернату м. Дружківки Донецької області та будинок маляти у м. Краматорськ. Юні користувачі нашої бібліотеки написали також дружнього листа ровесникам.

Детальніше...
 
Бібліотека підтримує і запрошує Друк e-mail

всіх небайдужих долучитись до благодійної Всеукраїнської акції збору книжок, періодичних видань  дітям, що постраждали  внаслідок бойових дій на сході нашої держави.

 

 
Оголошення Друк e-mail

 
Бесіда – діалог «Дитина, Закон і Правопорядок» Друк e-mail

В читальному залі бібліотеки для дітей відбулася бесіда – діалог «Дитина, Закон і Правопорядок», в якій взяли участь діти – читачі молодшого шкільного віку ЗОШ № 1 та старший лейтенант  Дубровицького РВ УМВС у Рівненській області Кожановський Юрій Володимирович у.

В ході зустрічі діти дізнались про правила поведінки в громадських місцях, школі, як себе поводити, аби не вступати в конфлікт із Законом, а також з якого віку настає кримінальна та адміністративна відповідальність.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 Наступна > Кінець >>

Сторінка 11 з 18