Наші друзі

Національна бібліотека України для дітей

Рівненська обласна бібліотека для дітей

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Статистика
Творча зустріч з місцевою письменницею Наталією Цвар Друк e-mail
     
У дружній, теплій атмосфері пройшла творча зустріч з місцевою письменницею Наталією Цвар слухачами, якої були учні 2 – А класу Дубровицької ЗОШ№2. Талановита письменниця з цікавіс
тю презентувала дітям свої написані твори: вірші, казку, читаючи імітувала навіть голоси головних героїв книжок. Родзинкою зустрічі стала можливість дітям спробувати себе в ролі юних письменників, складаючи разом вірші.
Бібліотека разом з присутніми слухачами щиро вдячна Наталії Цвар за неповторну зустріч, її чудові книжки, прекрасне спілкування з дітьми та бажаємо нових творчих злетів.                                 
Детальніше...
 
Всеукраїнський тиждень дитячого читання - 2021 Друк e-mail

 

 
Шевченківські дні Друк e-mail

 
Підсумки бібліотечно – карантинного року Друк e-mail

   Наша Дубровицька районна  бібліотека для дітей  - це великий світ, де дитина занурюється в інший вимір життя, тут діти не тільки можуть отримати необхідну їм інформацію, але  й змістовно провести свій вільний час.

   Вдалим стартом  розпочався рік, що минає - це проведення зустрічі з харизматичним, улюбленим письменником сучасності Сергієм Гридіним, святкування улюбленого журналу всіх дітей «Малятку – 60», конкурсу Всеукраїнського читання «Книгоманія – 2020». Цікаво та змістовно було проведено марафон дитячого читання приурочений до Всесвітнього дня читання вголос. Хочеться особливо відмітити участь бібліотеки у «Вікімарафоні – 2020», де в онлайн – енциклопедії Вікіпедії представлена інформація про історію нашої бібліотеки.

Детальніше...
 
Святково - новорічний настрій у дитячій бібліотеці! Друк e-mail

 Свято наближається... найулюбленіше свято всіх дітей. Це особлива атмосфера, очікування дива, казки, запах мандаринок. Хочете відчути святково - новорічний настрій завітайте до дитячої бібліотеки! Ми з радістю творимо для вас наші маленькі читайлики!

          

 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 19