Наші друзі

Національна бібліотека України для дітей

Рівненська обласна бібліотека для дітей

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Статистика
Всеукраїнський тиждень дитячого читання - 2021 Друк e-mail

 

 
Шевченківські дні Друк e-mail

 
Підсумки бібліотечно – карантинного року Друк e-mail

   Наша Дубровицька районна  бібліотека для дітей  - це великий світ, де дитина занурюється в інший вимір життя, тут діти не тільки можуть отримати необхідну їм інформацію, але  й змістовно провести свій вільний час.

   Вдалим стартом  розпочався рік, що минає - це проведення зустрічі з харизматичним, улюбленим письменником сучасності Сергієм Гридіним, святкування улюбленого журналу всіх дітей «Малятку – 60», конкурсу Всеукраїнського читання «Книгоманія – 2020». Цікаво та змістовно було проведено марафон дитячого читання приурочений до Всесвітнього дня читання вголос. Хочеться особливо відмітити участь бібліотеки у «Вікімарафоні – 2020», де в онлайн – енциклопедії Вікіпедії представлена інформація про історію нашої бібліотеки.

Детальніше...
 
Святково - новорічний настрій у дитячій бібліотеці! Друк e-mail

 Свято наближається... найулюбленіше свято всіх дітей. Це особлива атмосфера, очікування дива, казки, запах мандаринок. Хочете відчути святково - новорічний настрій завітайте до дитячої бібліотеки! Ми з радістю творимо для вас наші маленькі читайлики!

          

 

Детальніше...
 
“Ой хто-хто Миколая любить…” Друк e-mail

 "Тому Святий Миколай, на всякий час помагай, Миколаю" - співається у відомій обрядовій пісні. Тому другокласники ЗОШ № 1 (вчитель Ніка Марія Миколаївна) разом з працівниками дитячої бібліотеки вирішили допомогти Святому Миколаю і виготовити подарунки рідним і близьким власними руками. Тож, сьогодні читальна зала бібліотеки перетворилась на кулінарне шоу, а діти і дорослі тимчасово виконували роль шеф - кухарів. Дякуємо нашим спонсорам - магазину "Комора" та дубровичанину Раковичу Юрію за допомогу у придбанні подарунків для всіх учасників цього святкового бібліотечного дійства.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 19