Наші друзі

Національна бібліотека України для дітей

Рівненська обласна бібліотека для дітей

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Статистика
«Суперчитач Дубровицького району – 2017» Друк e-mail

22 березня в Дубровицькій районній бібліотеці для дітей пройшов ІІІ етап конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2017». За звання «Суперчитач Дубровицького району» змагалося 19 учасників з 14 сіл Дубровицького району та шкіл міста. Перед початком конкурсу учасники представляли свої читацькі щоденники. Під час виступів діти проявляли фантазію, інтерпретацію, ерудицію, креативність та артистизм, свої захоплення при презентації улюбленої книги.

Переможцями стали: серед 6 класів – Красько Вікторія (Орв’яницький НВК) та серед 7 класів – Діжурко Ілля (Туменська ЗОШ). За змістовне представлення улюбленої книги були відмічені також: Давидюк Анастасія (Дубровицький НВК - ліцей), Вальковець Мирослава (с.Мочулище) , Калюх Павло (с.Колки), Серко Карина (ЗОШ№1), Котяш Оксана (с.Залужжя)

Переможці отримали дипломи ІІІ етапу конкурсу «Книгоманія – 2017» та звання «Суперчитач Дубровицького району». Всі інші учасники конкурсу були відзначені сертифікатами та отримали подарунки.

 
ОГОЛОШЕННЯ Друк e-mail

 
Книжкові новинки ! Друк e-mail

Андрусяк І.М.Сорокопуди, або Як Ліза і Стефа втекли з дому: Дівчача повість/Іван Андрусяк; іл.О.Бугренкової. – К.:Час майстрів, 2015. – 96с.:іл. – (Серія «Рекомендуємо прочитати»).

Справжніх пригод не треба шукати за морями – океанами – саме в цьому переконує нас повість, одного з найулюбленіших письменників сучасної української дітвори Івана Андрусяка. Попри всі неодмінні смішки й жарти, без яких дитяча література неможлива, ця книжка розповідає про те, яким цікавущим є кожнісінький куточок нашої рідної України, сповнений власних легенд і переказів, історій і таємниць. Тож для того, щоб потрапити в справжню пригоду, треба не тікати з дому, а глибше його пізнати – себто просто вийти за поріг…

Детальніше...
 
Служу народу України! Друк e-mail

- це патріотичне гасло звучало в стінах нашої бібліотеки із уст хлопчиків-читачів, та запрошеного гостя - інспектора прикордонної служби, старшини Мозоль Миколи Миколайовича. Напередодні Дня Збройних Сил України у бібліотеці відбувся літературний ранок-зустріч з військовим , який перебував в зоні АТО, а зараз охороняє українсько-білоруський кордон. Дітям було цікаво приміряти на себе бронежилет, роздивлятися об'єкти через справжній військовий бінокль, потримати в руках дозиметр та інші військові речі. Діти та працівники бібліотеки побажали Миколі Миколайовичу легкої служби та мирного неба.

Детальніше...
 
Бібліотека дякує! Друк e-mail

Бібліотека та читачі висловлюють щиру подяку громадській організації «Сила Волі» (голова Р.Колюхов) за надання благодійної допомоги у вигляді подарованих книг.Наш фонд поповнився на 55 новеньких, цікавих, яскравих книг. Маленьким читайликам пропонуємо: пізнавальні оповідання про тварин,повчальні оповідання Василя Сухомлинського, казки народів світу, «Уроки моральності» Марії Хаткіної та інші. Для книголюбів підліткового віку будуть доречними фантастична трилогія Ренсон Ріггз «Дім дивних дітей», «Місто порожніх», «Бібліотека душ», світові бестселери Пола Гоукінз «Дівчина у потягу», Корнелія Фрунке «Чорнильне серце» , а родзинкою подарунку є останнє видання Дж.К.Ролінг «Гаррі Поттер та прокляте дитя», та інші. Поспішайте взяти книжкові новинки!!!
Детальніше на сайті: http://polissya.org/molod-dubrovichchini-prezentuvala..

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 19