Наші друзі

Національна бібліотека України для дітей

Рівненська обласна бібліотека для дітей

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Статистика
Заходи для дітей:

Наші позитивні зміни Друк e-mail

  Шановні наші користувачі, після тривалої перерви, ми відновлюємо наш віртуальний діалог! За цей період, у нас відбулися приємні зміни!Такий вигляд мало приміщення нашої бібліотеки наприкінці 2015 року.Та на стику завершення одного року і початку другого, ми нарешті позбавилися набридливої  «вагонки»,  яка зовсім не пасувала  до наших стін – ні кольором, ні самим облаштуванням! Ось такою ввійшла у 2016 рік наша бібліотека.

Детальніше...
 
«НАЙКРАЩИЙ ЧИТАЧ УКРАЇНИ – 2015» Друк e-mail

25 березня в районній бібліотеці для дітей відбувся конкурс юних любителів читання Дубровицького району під назвою «Найкращий читач Дубровиччини – 2015 року». На конкурс приїхали понад 20 учасників від 12 бібліотек району.

Під час літературних змагань діти надавали перевагу книгам сучасних авторів: Марині Павленко, Ізабель Абеді, Сашку Дерманському, Ірен Роздобудько та іншим.

Переможцями конкурсу стали: серед учнів 6 кл. – Садовська Єлизавета (Берестівська ПШБ) та серед учнів 7 кл. – Кухар Дарина (Висоцька ПШБ).

Детальніше...
 
Тиждень дитячого читання Друк e-mail

 
Благодійна акція "КНИЖКОВИЙ ДІМ - ВІДКРИТИЙ ВСІМ!" Друк e-mail

Колектив нашої бібліотеки із великим ентузіазмом підтримав акцію,запропоновану Міністерством культури України та Національною бібліотекою для дітей і разом із читачами збирали книги, дитячі журнали, іграшки та купили солодощі.Всі зібрані речі були передані волонтерам благодійної організації "Руєвіт", які доставили їх дітям будинку - інтернату м. Дружківки Донецької області та будинок маляти у м. Краматорськ. Юні користувачі нашої бібліотеки написали також дружнього листа ровесникам.

Детальніше...
 
Бібліотека підтримує і запрошує Друк e-mail

всіх небайдужих долучитись до благодійної Всеукраїнської акції збору книжок, періодичних видань  дітям, що постраждали  внаслідок бойових дій на сході нашої держави.

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 10 з 17