Наші друзі

Національна бібліотека України для дітей

Рівненська обласна бібліотека для дітей

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Статистика
Заходи для дітей:

Марафон дитячого читання відбувся!!! Друк e-mail

Тижневий Марафон дитячого читання відбувся у районній бібліотеці для дітей приурочений до Всеукраїнського дня бібліотек. Розпочався марафон дитячого читання своєрідною бесідою- діалогом: «Представники влади читають дітям». В цей день для читачів - учнів ЗОШ№1 уривки з улюблених творів читали секретар міської ради Оксана Краглевич та юрист міської ради Марія Столярець, директор ЦСПШБ Марія Ромаш, спеціаліст відділу культури та туризму Людмила Котяш. Прозвучали твори українських письменників: Ліни Костенко, Остапа Вишні, Ганни Дячок, Василя Попенка і інші. Головна мета заходу привернути увагу влади до проблем читання та проблемних питань бібліотеки в цілому. В наступні дні працівники бібліотеки пропонували голосні читання для всієї родини, для друзів і ровесників тощо.

 
27 вересня - Всесвітній день туризму Друк e-mail

Дубровицька  земля  - овіяна легендами і славою, багата знаменними подіями і талановитими людьми. Щоб краще  знати історію  рідного краю, походження назви міста, пишатися природними багатствами Дубровицького Полісся  районна бібліотека  для дітей пропонує до уваги читачів виставку матеріалів «Дубровиця; історія і сьогодення». А 27 вересня до Всесвітнього дня туризму, в читальній залі бібліотеки  цікаво та змістовно пройшов бліц – турнір ерудитів серед восьмих класів шкіл міста «Вивчай і знай свій рідний край». Змагання знавців про  Поліський край, завершилося  за такими результатами: найкращі відповіді про рідну Дубровиччину за всі етапи змагань, здобула команда Дубровицької ЗОШ №1, непогані знання виявила команда знавців школи – ліцею № 3. І відповідно на третьому місці опинилася команда школи №2.

 

 

 
«Провесінь – 2016»: наші поетичні досягнення Друк e-mail

Днями в бібліотеці відбулися урочистості з нагоди нагородження переможців обласного фестивалю дитячої  власної  творчості «Провесінь – 2016» - ( заочний тур). Від юних літераторів м. Дубровиці та району на конкурс було надіслано роботи від 9 учасників – всього 22 поетичні твори.

Детальніше...
 
УВАГА! КОНКУРС! Друк e-mail

Якщо ти учень 6, 7 класів, любиш читати та перемагати, запрошуємо тебе взяти участь у Конкурсі дитячого читання «Книгоманія  – 2016», який буде проходити 16 березня 2016 року  в районній бібліотеці для дітей. При представлені книги будуть враховуватися вміння учасника цікаво розповісти про книгу (не за шкільною програмою), начитаність, ерудованість. Виступи будуть оцінюватися за п’ятибальною шкалою.  Розповідь повинна тривати (5 хв.)  Найкращі конкурсанти літературних змгань будуть нагороджені призами від бібліотеки.

 
Фонтан книжок – від «Фонтану казок» Друк e-mail

Ми вже вам повідомляли, що взявши участь у соціальному проекті-конкурсі «Фонтан казок» у минулому році,  наша бібліотека  отримала в подарунок  20 дитячих книжок. Очолював цей конкурс - знаний дитячий письменник Іван Андрусяк, до того ж, він відає дитячим книжковим видавництвом, яке теж називається «Фонтан казок». На початку цього року, наша бібліотека отримала ще один «фонтанчик» книг від «Фонтану казок».В загальній кількості новеньких книг вийшло більше 40. Ми раді й щасливі від того, що нашим юним читачам ми знову можемо рекомендувати цікаві, невимушені, смішні і захоплюючі історії – ( «Коротунчик», «Квартирія», «Балачки про все на світі»). Також вони добрі і позитивні – («Перший сніг», «Зайчикове  Різдво», «Калюжа»);  пізнавальні і повчальні – («Банка варення», «Чупакабра та інші зайчики»). А ще ці книги – сучасні, українські та звернені у майбутнє – бо починаються із хорошої  мрії і  доброї казки.

 

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 17