Наші друзі

Національна бібліотека України для дітей

Рівненська обласна бібліотека для дітей

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Статистика
Заходи для дітей:

УВАГА! КОНКУРС! Друк e-mail

Якщо ти учень 6, 7 класів, любиш читати та перемагати, запрошуємо тебе взяти участь у Конкурсі дитячого читання «Книгоманія  – 2016», який буде проходити 16 березня 2016 року  в районній бібліотеці для дітей. При представлені книги будуть враховуватися вміння учасника цікаво розповісти про книгу (не за шкільною програмою), начитаність, ерудованість. Виступи будуть оцінюватися за п’ятибальною шкалою.  Розповідь повинна тривати (5 хв.)  Найкращі конкурсанти літературних змгань будуть нагороджені призами від бібліотеки.

 
Фонтан книжок – від «Фонтану казок» Друк e-mail

Ми вже вам повідомляли, що взявши участь у соціальному проекті-конкурсі «Фонтан казок» у минулому році,  наша бібліотека  отримала в подарунок  20 дитячих книжок. Очолював цей конкурс - знаний дитячий письменник Іван Андрусяк, до того ж, він відає дитячим книжковим видавництвом, яке теж називається «Фонтан казок». На початку цього року, наша бібліотека отримала ще один «фонтанчик» книг від «Фонтану казок».В загальній кількості новеньких книг вийшло більше 40. Ми раді й щасливі від того, що нашим юним читачам ми знову можемо рекомендувати цікаві, невимушені, смішні і захоплюючі історії – ( «Коротунчик», «Квартирія», «Балачки про все на світі»). Також вони добрі і позитивні – («Перший сніг», «Зайчикове  Різдво», «Калюжа»);  пізнавальні і повчальні – («Банка варення», «Чупакабра та інші зайчики»). А ще ці книги – сучасні, українські та звернені у майбутнє – бо починаються із хорошої  мрії і  доброї казки.

 

 

 
Наші позитивні зміни Друк e-mail

  Шановні наші користувачі, після тривалої перерви, ми відновлюємо наш віртуальний діалог! За цей період, у нас відбулися приємні зміни!Такий вигляд мало приміщення нашої бібліотеки наприкінці 2015 року.Та на стику завершення одного року і початку другого, ми нарешті позбавилися набридливої  «вагонки»,  яка зовсім не пасувала  до наших стін – ні кольором, ні самим облаштуванням! Ось такою ввійшла у 2016 рік наша бібліотека.

Детальніше...
 
«НАЙКРАЩИЙ ЧИТАЧ УКРАЇНИ – 2015» Друк e-mail

25 березня в районній бібліотеці для дітей відбувся конкурс юних любителів читання Дубровицького району під назвою «Найкращий читач Дубровиччини – 2015 року». На конкурс приїхали понад 20 учасників від 12 бібліотек району.

Під час літературних змагань діти надавали перевагу книгам сучасних авторів: Марині Павленко, Ізабель Абеді, Сашку Дерманському, Ірен Роздобудько та іншим.

Переможцями конкурсу стали: серед учнів 6 кл. – Садовська Єлизавета (Берестівська ПШБ) та серед учнів 7 кл. – Кухар Дарина (Висоцька ПШБ).

Детальніше...
 
Тиждень дитячого читання Друк e-mail

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 17