Наші друзі

Національна бібліотека України для дітей

Рівненська обласна бібліотека для дітей

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Статистика
Наші читачі в ролі бібліотекаря! Друк e-mail

Щоб більше дізнатися про професію бібліотекаря, а ще спробувати себе в цій ролі, наша бібліотека запропонувала своїм читачам рольову гру «Бібліотекар на годину». В ролі бібліотекаря себе спробували: Лаушкіна Дарина, Гембицька Вікторія, Геразій Валерій, Андрієвський Максим , Полюхович Софія, Сидоренко Дарина, Подранецький Роман. Хто приймав участь у грі сподобалося відчувати себе в ролі бібліотекаря і дізнаватися деякі секрети професії.
А ми намагалися зробити все так, щоб свято Дня бібліотек запам'яталося нашим читачам надовго!

        

 

 
Пройшли голосні читання Друк e-mail

До відзначення Всеукраїнського дня бібліотек 27 вересня в Дубровицькій районній бібліотеці для дітей пройшли голосні читання творів українських письменників, під назвою "Відомі люди Дубровиці - читають дітям". Спілкуватися з дітьми прийшли: Дубровицький міський голова Богдан Микульський, помічник народного депутата України Василя Яніцького Оксана Слободзян, заслужений вчитель України Галина Іванів та начальник відділу культури і туризму РДА Наталія Мозоль.Окрім читання відбулося щире не форматне спілкування дорослих та підлітків. Діти цікавилися не лише, які книги зараз читають їх гості, але й про вплив літератури на формування їх як особистостей, на вибір професії. Усі разом дійшли спільного висновку, що жоден Інтернет чи екранізація не замінять читання художньої літератури.

 

    

 
«Провесінь – 2017» Друк e-mail

На початку червня в Березнівській районній бібліотеці для дітей проходив ювілейний ХХ обласний фестиваль власної дитячої поезії «Провесінь – 2017» (заочний тур).Від юних літераторів Дубровицького району було надіслано 18 робіт від 7 учасників.
Згідно підведених підсумків оргкомітетом фестивалю м.Березне, І місце - серед молодшої вікової категорії зайняла учениця Колківського НВК Колядич Марія.
Всі інші учасники, які прагнуть оволодіти майстерністю художнього слова були нагороджені грамотами та подарунками.

                 

                             

 
«Гаряча пора" у бібліотеці! Друк e-mail

З настанням літніх канікул у бібліотеці розпочалася «гаряча пора». Це період пізнавальних екскурсій, які проводились протягом тижня у бібліотеці на різні теми: «Перший раз у бібліотеці», «Історія виникнення бібліотек». Діти мали можливість здійснити дивовижні подорожі в море цікавих книг, яскравих журналів, приймали активну участь у вікторинах (з використанням веб – ресурсу «Бібліоігротека») та переглядали мультфільми. Тож на екскурсію до Дубровицької районної бібліотеки завітали учні шкіл ЗОШ №1 1–А, 1- Б,ЗОШ №2 1– Б, НВК– ліцей 1–А, 1– М, 2– А, 2– М, 3– А, 3 – М.
Результат нашої роботи – записалося до бібліотеки 75 дітей!!!!!!!!!!!!

                       

                       

 
"Моя нова поліція – моя безпека" Друк e-mail

Зустріч з представником нової поліції відбулася у нашій бібліотеці під назвою «Моя нова поліція – моя безпека», з метою популяризації, відкритості нової державної структури та патріотичного виховання підростаючого покоління. Старший інспектор ювенальної превенції районного відділу поліції м. Дубровиця Салівонов Василь Анатолійович розповів підліткам про моральну і адміністративну відповідальність дітей і батьків перед суспільством та Законом. Завершуючи захід, працівники бібліотеки закликали юних користувачів читати художню літературу визначних майстрів детективів – Агати Крісті, Конан Дойла, Володимира Кашина і звичайно, «Дядю Стьопу - міліціонера» Сергія Михалкова.

                                        

                                 
  

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 9 з 19