Наші друзі

Національна бібліотека України для дітей

Рівненська обласна бібліотека для дітей

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Статистика
УВАГА! Оголошення! Друк e-mail

 
Акція "Подаруй бібліотеці книгу" Друк e-mail

До Міжнародного дня дарування книг, яке відзначається 14 лютого в бібліотеці була оголошена акція «Подаруй бібліотеці книгу». Багато учнів відгукнулися на цей заклик і подарували бібліотеці свої улюблені книжки. Книги подарували: Рузяк Євген, Ожилевський Іван, Шугалевич Валерія, Вінтюк Олександра, Полюхович Ангеліна, Кітаєв Захар (Дубровицька ЗОШ№1), Сидоришин Вадим, Літвин Назарій (Дубровицька ЗОШ№2), Богатько Денис, Бондаренко Єлизавета, Денисюк Роман, Соя Богдан (Дубровицький НВК) та дуже приємно, що до акції долучилися жителі нашого міста Назаренко Валентина, Піонтковська Ельвіра. В ході акції фонд бібліотеки поповнився 45 примірниками літератури.

Бібліотека ДЯКУЄ! Кожна подарована книга знайде свого читача!

                                   

 
Будь в тренді. Читай українське! Друк e-mail

 

Дана виставка знайомить з класикою української літератури новинками сучасних українських письменників. Запрошуємо до читання!

Детальніше...
 
КНИЖКОВИЙ ЧЕЛЕНДЖ Друк e-mail

Детальніше...
 
Підбірка книжок про собак Друк e-mail

2018 рік - рік Жовтого Земляного Собаки. Як відомо всім , що це вірний друг людини, який славиться своєю відданістю, працьовитістю та завзятістю. А щоб цей вірний товариш служив вам вірно протягом року та здійснював всі ваші задуми, потрібно краще пізнати цю тварину. А в цьому вам допоможе, лише книжка про собак. Отже, ми пропонуємо вам підбірку книжок, де одним із головних героїв є собака.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 19