Наші друзі

Національна бібліотека України для дітей

Рівненська обласна бібліотека для дітей

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Статистика
Заходи для дітей:

Бесіда – діалог «Дитина, Закон і Правопорядок» Друк e-mail

В читальному залі бібліотеки для дітей відбулася бесіда – діалог «Дитина, Закон і Правопорядок», в якій взяли участь діти – читачі молодшого шкільного віку ЗОШ № 1 та старший лейтенант  Дубровицького РВ УМВС у Рівненській області Кожановський Юрій Володимирович у.

В ході зустрічі діти дізнались про правила поведінки в громадських місцях, школі, як себе поводити, аби не вступати в конфлікт із Законом, а також з якого віку настає кримінальна та адміністративна відповідальність.

Детальніше...
 
Присвячується українським воїнам! Друк e-mail

Колектив Дубровицької районної бібліотеки для дітей та юна читачка Анастасія Давидюк (4-Б клас, ЗОШ №1) щиро бажають нашим воїнам, які відстоюють українську незалежність, суверенітет та цілісність держави: - мужності, віри, нескореності духу! Повертайтесь живими!

Детальніше...
 
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Друк e-mail

30 вересня - Всеураїнський день бібліотек - День патріотичних читань!
Прийди і долучись до читань!
Поділись враженнями про книгу, прочитай вірш, де оспіваний високий патріотизм українського народу та почуття національної гідності.

 
Україну об’єднує книга Друк e-mail

- під такою назвою в читальній залі районної бібліотеки для дітей представлено  книжково – ілюстративну виставку, яка є своєрідним відгуком на події в Україні. Таким чином, бібліотека долучається до громадської ініціативи - хвилі єдності.

Виставка адресована  підліткам та дітям – читачам старшого шкільного віку.

Матеріали виставки розміщені з урахуванням етно – та географічної закономірності розвитку окремих областей та регіонів України.

Детальніше...
 
Всесвітній день здоров'я Друк e-mail

До Всесвітнього дня здоров'я: відбулася бесіда – діалог «Вирости здоровим», в якій взяли участь діти – читачі молодшого шкільного віку ЗОШ № 1 та лікар-педіатр  районної дитячої консультації Мацик Володимир  Петрович.

В ході зустрічі діти почули багато повчальних історій і порад, як жити  і  рости здоровими,  сильними людьми. Лікар розповів про  правильне харчування, які фізичні вправи доцільно виконувати, як загартовувати свій організм, як  відпочинок додає здоров’я та як позитивні та негативні емоції впливають на людину.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 14