Наші друзі

Національна бібліотека України для дітей

Рівненська обласна бібліотека для дітей

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Статистика
Заходи для дітей:

Служу народу України! Друк e-mail

- це патріотичне гасло звучало в стінах нашої бібліотеки із уст хлопчиків-читачів, та запрошеного гостя - інспектора прикордонної служби, старшини Мозоль Миколи Миколайовича. Напередодні Дня Збройних Сил України у бібліотеці відбувся літературний ранок-зустріч з військовим , який перебував в зоні АТО, а зараз охороняє українсько-білоруський кордон. Дітям було цікаво приміряти на себе бронежилет, роздивлятися об'єкти через справжній військовий бінокль, потримати в руках дозиметр та інші військові речі. Діти та працівники бібліотеки побажали Миколі Миколайовичу легкої служби та мирного неба.

Детальніше...
 
Бібліотека дякує! Друк e-mail

Бібліотека та читачі висловлюють щиру подяку громадській організації «Сила Волі» (голова Р.Колюхов) за надання благодійної допомоги у вигляді подарованих книг.Наш фонд поповнився на 55 новеньких, цікавих, яскравих книг. Маленьким читайликам пропонуємо: пізнавальні оповідання про тварин,повчальні оповідання Василя Сухомлинського, казки народів світу, «Уроки моральності» Марії Хаткіної та інші. Для книголюбів підліткового віку будуть доречними фантастична трилогія Ренсон Ріггз «Дім дивних дітей», «Місто порожніх», «Бібліотека душ», світові бестселери Пола Гоукінз «Дівчина у потягу», Корнелія Фрунке «Чорнильне серце» , а родзинкою подарунку є останнє видання Дж.К.Ролінг «Гаррі Поттер та прокляте дитя», та інші. Поспішайте взяти книжкові новинки!!!
Детальніше на сайті: http://polissya.org/molod-dubrovichchini-prezentuvala..

 

 
Марафон дитячого читання відбувся!!! Друк e-mail

Тижневий Марафон дитячого читання відбувся у районній бібліотеці для дітей приурочений до Всеукраїнського дня бібліотек. Розпочався марафон дитячого читання своєрідною бесідою- діалогом: «Представники влади читають дітям». В цей день для читачів - учнів ЗОШ№1 уривки з улюблених творів читали секретар міської ради Оксана Краглевич та юрист міської ради Марія Столярець, директор ЦСПШБ Марія Ромаш, спеціаліст відділу культури та туризму Людмила Котяш. Прозвучали твори українських письменників: Ліни Костенко, Остапа Вишні, Ганни Дячок, Василя Попенка і інші. Головна мета заходу привернути увагу влади до проблем читання та проблемних питань бібліотеки в цілому. В наступні дні працівники бібліотеки пропонували голосні читання для всієї родини, для друзів і ровесників тощо.

 
27 вересня - Всесвітній день туризму Друк e-mail

Дубровицька  земля  - овіяна легендами і славою, багата знаменними подіями і талановитими людьми. Щоб краще  знати історію  рідного краю, походження назви міста, пишатися природними багатствами Дубровицького Полісся  районна бібліотека  для дітей пропонує до уваги читачів виставку матеріалів «Дубровиця; історія і сьогодення». А 27 вересня до Всесвітнього дня туризму, в читальній залі бібліотеки  цікаво та змістовно пройшов бліц – турнір ерудитів серед восьмих класів шкіл міста «Вивчай і знай свій рідний край». Змагання знавців про  Поліський край, завершилося  за такими результатами: найкращі відповіді про рідну Дубровиччину за всі етапи змагань, здобула команда Дубровицької ЗОШ №1, непогані знання виявила команда знавців школи – ліцею № 3. І відповідно на третьому місці опинилася команда школи №2.

 

 

 
«Провесінь – 2016»: наші поетичні досягнення Друк e-mail

Днями в бібліотеці відбулися урочистості з нагоди нагородження переможців обласного фестивалю дитячої  власної  творчості «Провесінь – 2016» - ( заочний тур). Від юних літераторів м. Дубровиці та району на конкурс було надіслано роботи від 9 учасників – всього 22 поетичні твори.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 8 з 17