Наші друзі

Національна бібліотека України для дітей

Рівненська обласна бібліотека для дітей

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Статистика
Заходи для дітей:

Бібліотека підтримує і запрошує Друк e-mail

всіх небайдужих долучитись до благодійної Всеукраїнської акції збору книжок, періодичних видань  дітям, що постраждали  внаслідок бойових дій на сході нашої держави.

 

 
Оголошення Друк e-mail

 
Бесіда – діалог «Дитина, Закон і Правопорядок» Друк e-mail

В читальному залі бібліотеки для дітей відбулася бесіда – діалог «Дитина, Закон і Правопорядок», в якій взяли участь діти – читачі молодшого шкільного віку ЗОШ № 1 та старший лейтенант  Дубровицького РВ УМВС у Рівненській області Кожановський Юрій Володимирович у.

В ході зустрічі діти дізнались про правила поведінки в громадських місцях, школі, як себе поводити, аби не вступати в конфлікт із Законом, а також з якого віку настає кримінальна та адміністративна відповідальність.

Детальніше...
 
Присвячується українським воїнам! Друк e-mail

Колектив Дубровицької районної бібліотеки для дітей та юна читачка Анастасія Давидюк (4-Б клас, ЗОШ №1) щиро бажають нашим воїнам, які відстоюють українську незалежність, суверенітет та цілісність держави: - мужності, віри, нескореності духу! Повертайтесь живими!

Детальніше...
 
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Друк e-mail

30 вересня - Всеураїнський день бібліотек - День патріотичних читань!
Прийди і долучись до читань!
Поділись враженнями про книгу, прочитай вірш, де оспіваний високий патріотизм українського народу та почуття національної гідності.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 7 з 13