Наші друзі

Національна бібліотека України для дітей

Рівненська обласна бібліотека для дітей

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Статистика
Заходи для дітей:

Оголошення! Друк e-mail

24 серпня до Дня Незалежності України в Дубровицькій районній бібліотеці для дітей відбудуться наступні заходи:

11.00 - презентація книжкової виставки "Досягнення та Гордість України" (5 - 9 кл.)

12.00 - літературне лото "День народження країни: цікаві факти та події" (5 - 6кл.)

Святкуй День Незалежності з нами і пам'ятай: Україна понад усе!

                    

 
Літня бібліотечна спека розпочалась! Друк e-mail

В ці перші літні дні в нашій бібліотеці встановлено цьогорічний рекорд за кількістю відвідувань.
5 червня поріг нашої установи переступили 78 дітей! Цей бібліотечний бум створюють колективні відвідування окремих класів міських навчальних закладів. Для них бібліотека підготувала цікаву програму літнього читання. Це книжкові виставки: «Канікулам – УРА!» (дошк. 1- 4 кл.), «Мандруємо книжковим Всесвітом» (5 – 9 кл.), цікаві вікторини корпоративного об'єднання "Бібліоігротека", пізнавальні презентації , перегляд мультфільмів.
Наш бібліотечний ужинок: до бібліотеки записалося – 30 читачів!
Літня бібліотечна спека розпочалась!

               

                                   

                  

 
НАША БІБЛІОТЕКА і Міжнародний день захисту дітей Друк e-mail

У своїй роботі з дітьми бібліотека керується «Конвенцією ООН про права дитини», Законом України «Про охорону дитинства ».
Традиційна, щоденна, щохвилинна робота нашої установи направлена на залучення дітей до національної та світової літератури, на роз’яснення прав та свобод дітей, на забезпечення інформацією, дозвілля, розвитку творчих здібностей дітей.

             

             

             

 
"Дитинство захищає держава" Друк e-mail

Дружна та цікава атмосфера панувала в Дубровицькій районній бібліотеці для дітей під час зустрічі з головним спеціалістом служби у справах дітей Дубровицької райдержадміністрації Оленою Вікторівною Позняк з читачами - учнями 8 - го класу Дубровицької ЗОШ №1 на тему: «Дитинство захищає держава», приурочену Міжнародному дню захисту дітей. В ході зустрічі діти ознайомилися з основними завданнями та функціями служби у справах дітей, яка покликана вирішувати проблеми запобігання дитячої бездоглядності, безпритульності, насильства у сім’ї. Служба підтримує та надає соціальні послуги сім’ям, які перебувають у тяжких життєвих ситуаціях та ознайомилися з основними положеннями Конвенції про права дітей. В ході зустрічі діти переглянули дуже зворушливий соціальний відеоролик про насильство у відносинах між дітьми. Під час діалогу діти задавали свої запитання, а головний спеціаліст служби у справах дітей райдержадміністрації О.В.Позняк доступно та дохідливо на них відповідала, спираючись на свої професійні знання і досвід роботи. Бесіда – зустріч відбулася за підтримки директора ЗОШ №1 Клюйка І. В., класного керівника Лисенка І. А., бібліотекаря Пляшко В.О.
Ми сподіваємося, що такі змістовні зустрічі в бібліотеці стануть хорошою традицією.

              

              

 
Перемога у обласному турі Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія - 2018» !!! Друк e-mail

25 березня у Рівненській обласній бібліотеці для дітей відбувся обласний тур Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія - 2018». До бібліотеки приїхали 32 учні-переможці районних та міських турів конкурсу з різних районів та міст області. Учасники представляли свою улюблену книгу та читацькі щоденники. Перемогу у обласному турі Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія - 2018» здобула Христина Петрушко (с.Городище Дубровицького р-ну, 6 кл.). Вона буде представляти Рівненщину на фестивалі дитячого читання «Книгоманія» у Львові 10-13 травня. Вболіваємо і бажаємо наступної  перемоги!

   

   

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 17