Наші друзі

Національна бібліотека України для дітей

Рівненська обласна бібліотека для дітей

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Статистика
Заходи для дітей:

Перемога у обласному турі Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія - 2018» !!! Друк e-mail

25 березня у Рівненській обласній бібліотеці для дітей відбувся обласний тур Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія - 2018». До бібліотеки приїхали 32 учні-переможці районних та міських турів конкурсу з різних районів та міст області. Учасники представляли свою улюблену книгу та читацькі щоденники. Перемогу у обласному турі Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія - 2018» здобула Христина Петрушко (с.Городище Дубровицького р-ну, 6 кл.). Вона буде представляти Рівненщину на фестивалі дитячого читання «Книгоманія» у Львові 10-13 травня. Вболіваємо і бажаємо наступної  перемоги!

   

   

 
Всеукраїнський конкурс проектів «МОЇ ПРАВА — МОЄ ЖИТТЯ». Друк e-mail

                                                     

Всеукраїнський конкурс проектів «МОЇ ПРАВА — МОЄ ЖИТТЯ».

започатковано на виконання Указу Президента № 361\2017 від 14.11.2017 р. «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!». Основними завданнями Конкурсу єсприяння цивільному правовому захисту дитини, самореалізації дітей, розвиток інтелектуального потенціалу дітей України; запобігання та профілактика правопорушень з боку дітей, їхньої антисоціальної поведінки; консолідація українського суспільства; підвищення міжнародного авторитету України.

Детальніше...
 
Конкурс «Книгоманія – 2018» Друк e-mail

 Урочисто та яскраво відбувся 14 – щорічний конкурс  дитячого читання “Книгоманія – 2018” в Дубровицькій районній бібліотеці для дітей.  За звання “Суперчитач  району” боролись найбільш ерудовані, завзяті, начитані діти. У літературних змаганнях взяли участь 21 учасник від 6-7 класів, які  презентували свої улюблені книги: - висловлювали свої думки щодо прочитаного, проявляли креативність та артистизм, наполегливо рекламували свої улюблені книги. Звання «Супер – читачів» від нашого району удостоїлись: -  Красько Вікторія (с.Орв’янииця, 7 клас) та  Петрушко Христина (с.Городище, 6 клас).

Детальніше...
 
УВАГА! Оголошення! Друк e-mail

 
Акція "Подаруй бібліотеці книгу" Друк e-mail

До Міжнародного дня дарування книг, яке відзначається 14 лютого в бібліотеці була оголошена акція «Подаруй бібліотеці книгу». Багато учнів відгукнулися на цей заклик і подарували бібліотеці свої улюблені книжки. Книги подарували: Рузяк Євген, Ожилевський Іван, Шугалевич Валерія, Вінтюк Олександра, Полюхович Ангеліна, Кітаєв Захар (Дубровицька ЗОШ№1), Сидоришин Вадим, Літвин Назарій (Дубровицька ЗОШ№2), Богатько Денис, Бондаренко Єлизавета, Денисюк Роман, Соя Богдан (Дубровицький НВК) та дуже приємно, що до акції долучилися жителі нашого міста Назаренко Валентина, Піонтковська Ельвіра. В ході акції фонд бібліотеки поповнився 45 примірниками літератури.

Бібліотека ДЯКУЄ! Кожна подарована книга знайде свого читача!

                                   

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 16