Наші друзі

Національна бібліотека України для дітей

Рівненська обласна бібліотека для дітей

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Статистика
Запрошення на зустріч з Сергієм Гридіним Друк e-mail

 
Марафон приурочений до Всесвітнього дня читання вголос Друк e-mail

Щорічно 5 лютого відзначається Всесвітній день читання вголос. Наша бібліотека провела марафон читання вголос, який стартував із ЗОШ №1 та завершився в дитячій бібліотеці. Діти протягом дня читали уривки з книжок відомих українських авторів.

                               

 
Розкажу Миколаю про що я читаю Друк e-mail

В день святкування Миколая - чудотворця районна бібліотека для дітей перетворилася на своєрідну резиденцію Святого Миколая. Всі присутні - дорослі і діти разом із Святим Миколаєм намагалися продовжити добрі казкові дива. Під час свята діти прослухали цікаву легенду про Святого Миколая, декламували вірші з даної тематики та завершили святкування величальною "Ой, хто, хто Миколая любить". Всі учасники дійства отримали подарунки від Святого Миколая. А працівники бібліотеки щиро завдячують приватному підприємцю магазину "Комора" та Раковичу Юрію за матеріальну допомогу у творенні миколаївського дива.

                                

Детальніше...
 
Мастер – клас «Цей безцінний скарб – писанка» Друк e-mail

Напередодні свята Великодня у Дубровицькій районній бібліотеці для дітей змістовно та цікаво пройшов святковий мастер – клас «Цей безцінний скарб – писанка» із застосуванням Інтернет – ресурсу, до участі у якому долучилися учні 2 – Б класу Дубровицької ЗОШ№1 (класний керівник Ніка М.М.). 

Детальніше...
 
"КНИГОМАНІЯ - 2019" Друк e-mail

20 березня 2019 року в Дубровицькій районній бібліотеці для дітей відбувся 2-й (районний) етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання "КНИГОМАНІЯ - 2019". За звання “Суперчитач району” змагались 18 юних книголюбів - учнів 7 класів, активних користувачів бібліотек Дубровицького району та шкіл міста. 

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 19