Наші друзі

Національна бібліотека України для дітей

Рівненська обласна бібліотека для дітей

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Статистика
Заходи для дітей:

Пройшли голосні читання Друк e-mail

До відзначення Всеукраїнського дня бібліотек 27 вересня в Дубровицькій районній бібліотеці для дітей пройшли голосні читання творів українських письменників, під назвою "Відомі люди Дубровиці - читають дітям". Спілкуватися з дітьми прийшли: Дубровицький міський голова Богдан Микульський, помічник народного депутата України Василя Яніцького Оксана Слободзян, заслужений вчитель України Галина Іванів та начальник відділу культури і туризму РДА Наталія Мозоль.Окрім читання відбулося щире не форматне спілкування дорослих та підлітків. Діти цікавилися не лише, які книги зараз читають їх гості, але й про вплив літератури на формування їх як особистостей, на вибір професії. Усі разом дійшли спільного висновку, що жоден Інтернет чи екранізація не замінять читання художньої літератури.

 

    

 
«Провесінь – 2017» Друк e-mail

На початку червня в Березнівській районній бібліотеці для дітей проходив ювілейний ХХ обласний фестиваль власної дитячої поезії «Провесінь – 2017» (заочний тур).Від юних літераторів Дубровицького району було надіслано 18 робіт від 7 учасників.
Згідно підведених підсумків оргкомітетом фестивалю м.Березне, І місце - серед молодшої вікової категорії зайняла учениця Колківського НВК Колядич Марія.
Всі інші учасники, які прагнуть оволодіти майстерністю художнього слова були нагороджені грамотами та подарунками.

                 

                             

 
«Гаряча пора" у бібліотеці! Друк e-mail

З настанням літніх канікул у бібліотеці розпочалася «гаряча пора». Це період пізнавальних екскурсій, які проводились протягом тижня у бібліотеці на різні теми: «Перший раз у бібліотеці», «Історія виникнення бібліотек». Діти мали можливість здійснити дивовижні подорожі в море цікавих книг, яскравих журналів, приймали активну участь у вікторинах (з використанням веб – ресурсу «Бібліоігротека») та переглядали мультфільми. Тож на екскурсію до Дубровицької районної бібліотеки завітали учні шкіл ЗОШ №1 1–А, 1- Б,ЗОШ №2 1– Б, НВК– ліцей 1–А, 1– М, 2– А, 2– М, 3– А, 3 – М.
Результат нашої роботи – записалося до бібліотеки 75 дітей!!!!!!!!!!!!

                       

                       

 
"Моя нова поліція – моя безпека" Друк e-mail

Зустріч з представником нової поліції відбулася у нашій бібліотеці під назвою «Моя нова поліція – моя безпека», з метою популяризації, відкритості нової державної структури та патріотичного виховання підростаючого покоління. Старший інспектор ювенальної превенції районного відділу поліції м. Дубровиця Салівонов Василь Анатолійович розповів підліткам про моральну і адміністративну відповідальність дітей і батьків перед суспільством та Законом. Завершуючи захід, працівники бібліотеки закликали юних користувачів читати художню літературу визначних майстрів детективів – Агати Крісті, Конан Дойла, Володимира Кашина і звичайно, «Дядю Стьопу - міліціонера» Сергія Михалкова.

                                        

                                 
  

 
«Суперчитач Дубровицького району – 2017» Друк e-mail

22 березня в Дубровицькій районній бібліотеці для дітей пройшов ІІІ етап конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2017». За звання «Суперчитач Дубровицького району» змагалося 19 учасників з 14 сіл Дубровицького району та шкіл міста. Перед початком конкурсу учасники представляли свої читацькі щоденники. Під час виступів діти проявляли фантазію, інтерпретацію, ерудицію, креативність та артистизм, свої захоплення при презентації улюбленої книги.

Переможцями стали: серед 6 класів – Красько Вікторія (Орв’яницький НВК) та серед 7 класів – Діжурко Ілля (Туменська ЗОШ). За змістовне представлення улюбленої книги були відмічені також: Давидюк Анастасія (Дубровицький НВК - ліцей), Вальковець Мирослава (с.Мочулище) , Калюх Павло (с.Колки), Серко Карина (ЗОШ№1), Котяш Оксана (с.Залужжя)

Переможці отримали дипломи ІІІ етапу конкурсу «Книгоманія – 2017» та звання «Суперчитач Дубровицького району». Всі інші учасники конкурсу були відзначені сертифікатами та отримали подарунки.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 14