Наші друзі

Національна бібліотека України для дітей

Рівненська обласна бібліотека для дітей

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Статистика
“Ой хто-хто Миколая любить…” Друк e-mail

 "Тому Святий Миколай, на всякий час помагай, Миколаю" - співається у відомій обрядовій пісні. Тому другокласники ЗОШ № 1 (вчитель Ніка Марія Миколаївна) разом з працівниками дитячої бібліотеки вирішили допомогти Святому Миколаю і виготовити подарунки рідним і близьким власними руками. Тож, сьогодні читальна зала бібліотеки перетворилась на кулінарне шоу, а діти і дорослі тимчасово виконували роль шеф - кухарів. Дякуємо нашим спонсорам - магазину "Комора" та дубровичанину Раковичу Юрію за допомогу у придбанні подарунків для всіх учасників цього святкового бібліотечного дійства.

Детальніше...
 
Великі права маленької дитини Друк e-mail

 
Пам'ятати заради майбутнього Друк e-mail

 
Книжкова виставка "УКРАЇНА І ПЕРЕМОГА: подвиг, пам'ять, примирення" Друк e-mail

 

ПАМ'ЯТЬ

 

І живуть у пам’яті народу
Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни.

Їх життя, їх помисли високі,
Котрим не судилось розцвісти,
Закликають мир ясний і спокій,
Як зіницю ока, берегти.

В. Симоненко

 

     Щоб знати та пам'ятати про ті трагічні роки бібліотека запрошує дітей та батьків ознайомитись з книжковою виставкою воєнної тематики: "УКРАЇНА І ПЕРЕМОГА: подвиг, пам'ять, примирення". Книги та документи, представлені на виставці, розкривають місце і роль України у Другій світовій війні, внесок українського та інших народів у перемогу над нацизмом.

 

 
Цікавий, харизматичний письменник сучасності - Сергій Гридін! Друк e-mail

Відбулася незабутня зустріч з людиною неординарною, цікавим і харизматичним сучасним письменником - Сергієм Гридіним. Підліткова публіка просто була зачарована розповідями пана Сергія. Дехто з аудиторії навіть не втримувався і запитував у гостя, мовляв, звідки все знаєте? Але ж і письменник був колись звичайною дитиною...Приємним меседжем прозвучали слова Сергія Гридіна, про те що їдучи до Дубровиці, в думках зародилась ідея нової книги.. Може вона буде про дубровицьких дітлахів?..

 

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 19