Наші друзі

Національна бібліотека України для дітей

Рівненська обласна бібліотека для дітей

Опитування

Як часто Ви відвідуєте нашу бібліотеку!
 

Статистика
Великі права маленької дитини Друк e-mail

 
Пам'ятати заради майбутнього Друк e-mail

 
Книжкова виставка "УКРАЇНА І ПЕРЕМОГА: подвиг, пам'ять, примирення" Друк e-mail

 

ПАМ'ЯТЬ

 

І живуть у пам’яті народу
Його вірні дочки і сини,
Ті, що не вернулися з походів
Грізної, великої війни.

Їх життя, їх помисли високі,
Котрим не судилось розцвісти,
Закликають мир ясний і спокій,
Як зіницю ока, берегти.

В. Симоненко

 

     Щоб знати та пам'ятати про ті трагічні роки бібліотека запрошує дітей та батьків ознайомитись з книжковою виставкою воєнної тематики: "УКРАЇНА І ПЕРЕМОГА: подвиг, пам'ять, примирення". Книги та документи, представлені на виставці, розкривають місце і роль України у Другій світовій війні, внесок українського та інших народів у перемогу над нацизмом.

 

 
Цікавий, харизматичний письменник сучасності - Сергій Гридін! Друк e-mail

Відбулася незабутня зустріч з людиною неординарною, цікавим і харизматичним сучасним письменником - Сергієм Гридіним. Підліткова публіка просто була зачарована розповідями пана Сергія. Дехто з аудиторії навіть не втримувався і запитував у гостя, мовляв, звідки все знаєте? Але ж і письменник був колись звичайною дитиною...Приємним меседжем прозвучали слова Сергія Гридіна, про те що їдучи до Дубровиці, в думках зародилась ідея нової книги.. Може вона буде про дубровицьких дітлахів?..

 

 

 
Святкова книжкова фотозона до Дня закоханих Друк e-mail

Наближається найромантичніше свято – День закоханих, яке відзначається вже понад 16-ть століть. До цього дня дитяча бібліотека організувала святкову фотозону «Зізнайся книзі у любові!».

Запрошуємо всіх наших читачів зробити селфі, познайомитись з самими красивими історіями кохання та отримати у подарунок валентинку! Ми підібрали для вас найцікавіші і захоплюючі книги про кохання! Це буде незабутнє книжкове побачення! Романтична атмосфера гарантована!

 

 

 

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 19